СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:34

Нардеп вимагає звільнення головного лікаря рівненської «швидкої допомоги»

Народний депутат України, рівнянин Дмитро Соломчук звернувся до міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької із запитом, щодо ситуації в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У п’ятницю, 15 листопада цей запит було озвучено у Верховній Раді.

За словами нардепа, після вивчення ситуації виявилося, що бригади лікарів швидких просто не можуть ефективно працювати: автомобілі у критичному стані, низькі заробітні плати, відсутність нової форми і небажання керівництва сприяти навчанню лікарів.

«Я вважаю, що керівник закладу не мав права допустити таку ситуацію. Після зустрічей з колективом і вивченням стану справ, мною був відправлений запит до Міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької», – розповів нардеп.

У запиті Дмитро Соломчук просить:

  • здійснити перевірку обставин, які призвели до такого критичного стану закладу. Вжити заходів для забезпечення належних умов та гідного рівня оплати праці працівників закладу;
  • дати оцінку якості виконання посадових обов’язків головним лікарем, членом ВО «Свобода» Андрієм Бортніком;
  • повідомити про заходи, які будуть вжиті після розгляду запиту.

«Я вважаю, що від Зарічного до Радивилова, на території усієї області, кожен українець має бути забезпечений якісною медичною допомогою», – каже народний обранець.