СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 7:45

Нардеп від Рівненщини Роман Іванісов більше не «Слуга народу». Принаймні тимчасово

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Роман Іванісов, що обраний по 153-му виборчому окрузі на Рівненщині призупинив своє членство у партії та вийшов із фракції у Верховній Раді.

Про це сьогодні ввечері, 20 листопада він повідомив у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

Каже, що таке рішення прийняв після консультацій із керівником фракції «Слуга народу» у парламенті Давидом Арахамією.

Коли ти знаєш, що правда на твоєму боці, а з інформаційного простору ллється потік фейків і відвертої брехні, головне – це віра в тебе найближчих і дорогих людей, і, звичайно, колег.

«Фракція партії «Слуга народу» вже встигла стати для мене другою родиною. Я вдячний своїм колегам за просту людську підтримку в ці останні три дні. Тому, аби не ставити під удар репутацію всього колективу, я прийняв рішення призупинити своє членство у фракції на час перевірки оприлюдненою в ЗМІ інформації», – зазначив Іванісов.

Разом з тим, нардеп вважає, що генерального прокурора України Руслана Рябошапку навмисне ввели в оману. За його словами, Офіс Генпрокурора вже дав спростування озвученої сьогодні щодо нього інформації.

«Замовники витрачають шалені гроші на брудну гру проти мене, не нехтують нічим, як ви всі помітили. Але вже скоро я буду готовий оприлюднити достовірні докази того, що це спланована інформаційна атака проти мене через мою антикорупційну діяльність», – каже депутат.

Роман Іванісов пообіцяв, що вже зовсім скоро, українці дізнаються і прізвище замовника.