СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 19:47

У Рівному відбувся 7 етап дитячого Кубка області з шахів

16-17 листопада в Рівному відбувся 7 заключний етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року! Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні шахісти Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне та Вараш.

В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Криворучко Микола, 2 місце в Мамонця Дмитра, 3 місце в Броварського Дениса (всі з Рівного). Крім того, окремо проведено турнір для самих молодших учасників (9-річного віку і молодших), в якому переміг Новоселецький Арсен (Рівне). Всього в змаганнях взяли участь 70 учасників.

Кращі юні спортсмени нагороджені медалями, грамотами, призами та солодкими подарунками від кондитерської фабрики ЗАТ “Житомирські ласощі”.

Перші вісімки юних шахістів Рівненщини (в 4-х номінаціях) отримали бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерацій шахів Рівненської області та міста Рівного.

Під час закриття змагань, окрім призерів, нагороди з подарунками отримали: краща серед дівчат – Кондратюк Вікторія, кращий серед дітей 11 річного віку (і молодших) – Лобанов Микита та кращі серед дітей 9 річного віку (і молодших) за результатами окремого турніру — Новоселецький Арсен, Комар Іоанн, Войтович Дмитро, Міщук Софія, Осипчук Вікторія та Ляшецька Вероніка.

Найкращі в 4-х номінаціях загального заліку отримають Кубки та дипломи переможців. Нагородження відбудеться на передноворічному турнірі “Святий Миколай в кожну хату”, який пройде 14-15 грудня в м. Рівне.