СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 9:19

У Києві силовики викрали голову правління «Укрексмібанку» Олександра Гриценка

Очільника АТ «Укрексімбанк» Олександра Гриценка сьогодні, 16 листопада, забрали силовики в чорний автобус на очах у дитини, з якою він гуляв.

Як повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська на сторінці у Facebook, Олександра Гриценка було затримано співробітниками Служби безпеки в рамках кримінального провадження.

«Ніякого викрадення одного із членів правління АТ «Укрексімбанку» не було. Він був затриманий співробітниками Служби безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури України у межах кримінального провадження за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 255, ч.5 ст. 191, ч.3 ст. 209. Затримання відбувалась виключно в межах чинного законодавства. На даний час затриманий поміщений до ізолятора тимчасового тримання», — написала вона.

Олександр Гриценко був призначений головою правління «Укрексімбанку» 1 серпня 2014 року. Гриценко змінив на цій посаді Віталія Білоуса, який очолював «Укрексімбанк» від початку 2013 року. Він отримав безстроково всі повноваження 15 серпня 2014 року.