СЬОГОДНІ: Вівторок, 22.09.2020, 22:38

Стало відомо, яку «зарплату» отримують в конвертах «слуги народу»

Виключена з фракції «Слуга народу» нардеп Ганна Скороход заявила, що її однопартійці отримують в конвертах від 5 до 15 тисяч доларів в залежності від займаної посади. Про це вона розповіла в ефірі телеканалу ZIK.

«До мене навіть підходили мої колеги і питали, чи отримала я зарплату», – підкреслила політик.

За словами Скороход, вона неодноразово чула, як її колегам роздавали гроші в конвертах після голосувань, однак їй їх не пропонували, так як вона «не йшла в ногу з фракцією».

«5 – звичайним депутатам, 10 – якщо у тебе керівна посада в комітеті і 15 – заступникам голови», – уточнила політик, маючи на увазі 5, 10 і 15 тисяч доларів.

Нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубинський підтримав Скороход і додав, що навіть подав заяву в антикорупційну прокуратуру на Миколу Тищенка, який обговорював у дипломатичному листуванні з генпрокурором України Русланом Рябошапкою як «мав з кимось якісь справи».

«Я попросив Рябошапку допитати в цьому питанні, адже така велика кількість заяв повинно привести до відкриття кримінальних справ. Він їх не проводить, і я, відповідно, в своїй заяві в прокуратуру попросив допитати і Рябошапку », – констатував Дубинський.