СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 23:22

Рівненські рятувальники розповіли про свої хвилювання психологу

15 листопада психолог Головного управління ДСНС України у Рівненській області провів вивчення соціально-психологічного клімату (СПК) рятувальників 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Соціально-психологічний клімат проявляється у трудовій мотивації, спілкуванні працівників один з одним, міжособистісних зв’язках та безпосередньо впливає на прийняття та реалізацію спільних рішень, спрямованих на досягнення ефективної спільної діяльності та позитивного кінцевого результату.

Під час заповнення анкет співробітники підрозділу мали змогу оцінити взаємовідносини з керівництвом, рівень задоволеності проходженням служби та інші аспекти морально-психологічного клімату у колективі. Також психолог надав всім охочим індивідуальні консультації, з особовим складом було проведено вправи, спрямовані на зниження психологічної напруги та профілактики емоційного вигорання.

Крім того, рятувальників було ознайомлено з правилами надання першої психологічної допомоги людям, які потрапили у стресову ситуацію, з міжнародними стандартами організації першочергових заходів задля збереження психічного здоров’я населення при надзвичайній ситуації.