СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 23:03

Лише два нардепи від Рівненщини не голосували за збільшення витрат на діяльність Верховної Ради

Народні депутати України сьогодні, 14 листопада підтримали кошторис на 2020 рік, який передбачає підвищення витрат на діяльність Верховної ради України.

Відповідне рішення підтримали 272 нардепи під час пленарного засідання.

Відповідно до затвердженого кошторису наступного року на фінансування Верховної Ради буде виділено 2,007 мільярда гривень.

До слова, практично усі народні обранці від Рівненщини підтримали збільшення витрат на діяльність парламенту. За винятком двох депутатів від партії «Слуга народу».

Так, не голосували за таке марнотратсво нардеп від 154-го округу Олександр Аліксійчук та депутат-списочник Олександр Салійчук.

Натомість їхні однопартійці Дмитро Соломчук, Роман Іванісов, Олександр Ковальчук та кнопкодав Сергій Литвиненко проголосували за збільшення видатків на діяльність ВР.

Також підтримали таке рішення депутат від північних районів області, член депутатської групи «За майбутнє» Віктор М’ялик та депутатка від партії «Голос» Соломія Бобровська.

Народна обраниця від партії «Європейська солідарність» Яна Зінкевич сьогодні була відсутньою на засіданні парламенту взагалі.