СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 10:16

Хто із нардепів від Рівненщини підтримав Бюджет бідності та поліцейської держави на 2020 рік

Верховна Рада України сьогодні, 14 листопада ухвалила закон «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Його підтримали 280 народних обранців.

Очікувано, що усі шість народних депутатів від Рівненщини обраних за списками партії «Слуга народу» підтримали цей законопроект.

Зокрема, зелені кнопочки «ЗА» натиснули Дмитро Соломчук, Олександр Салійчук, Олександр Ковальчук, Роман Іванісов, Олександр Аліксійчук та депутат – кнопкодав Сергій Литвиненко.

Також, проголосував у підтримку Бюджету на 2020 рік і народний обранець від північних районів області, член депутатської групи «За майбутнє» Віктор М’ялик.

Депутатка від партії «Голос» Соломія Бобровська утрималась при голосуванні, а ще одна народна обранка від партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич була відсутньою сьогодні у сесійній залі.

Зазначимо, що прийнятий Верховною Радою Бюджет на 2020 рік є за своєю суттю антисоціальним. Адже ні зниження тарифів, ні різкого підвищення зарплат та пенсій у 2020 році в новому Законі не передбачено.

Натомість, скорочується фінансування пільг, житлових субсидій, допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям й особам з інвалідністю. А при цьому зростає фінансування президента, його чиновників, чиновників з апарату Верховної Ради, МВС, СБУ та ГПУ.