СЬОГОДНІ: Вівторок, 27.07.2021, 8:10

Фірму близьку до екс-голови Березнівської РДА звинувачують у рейдерському захопленні земель

«Зупиніть рейдерство», — громада села Хотин Березнівського району на Рівненщині звертається до правоохоронних органів про незаконне захоплення земель, котрі належать жителям села.

Про це у мережі Фейсбук повідомив Андрій Філімонов.

За його словами, у селі Хотин Березнівського району Рівненської області вчора, 13 листопада розгорнулося справжнє протистояння між громадою села та представниками приватного підприємства ТОВ «Березне-землемір», які всупереч волі громади, за вказівкою сільського голови Алли Семенович, хотіли продовжити робити по обміру земельних ділянок, які незаконно роздали під забудову, так-як ця земля згідно земельно-кадастрової документації та погосподарських книг перебуває в користуванні жителів села Хотин для цільового використання – ведення особистого селянського господарства.

На цей раз небайдужі жителі села на місце злочину викликали поліцію і зупинили «рейдерство» – незаконне захоплення земель сільськогосподарського призначення, які належать жителям села.

12 листопада цього року відбулися збори мешканців села Хотин, які категорично заявили, що віддавати свої земельні ділянки, які призначені для цільового використання – ведення особистого селянського господарства, категорично відмовляються і не збираються надавати згоду на їх вилучення. Однак, для посадових осіб Прислуцької сільської ради, це не є перешкодою та переконливим аргументом, навіть не беруть до уваги рішення Березнівського районного суду від 28 жовтня 2019 р., яким було визнано протиправним та скасовано рішення Прислуцької сільської ради №373 від 15.11.2018 р. «Про зняття з обліку земельних ділянок, що обліковуються згідно земельно-кадастрової документації та погосподарських книг за громадянами в урочищі «Біля зупинки с. Хотин», а тому і далі продовжують свої корупційні дії та роблять свою «чорну справу» всупереч волі громадян.

«Прислуцький сільський голова, Семенович Алла Миколаївна, яка зобов’язана згідно своїх посадових обов’язків зустрічатися з виборцями та виступати на зборах громадян, вона всіляко ігнорує зустрічі з громадою, не з’являється на громадські слухання, які призначає сама, натомість при підтримці органів виконавчої влади займається особистим «піаром» та «показухою», що нібито її робота вважається плідною на користь громади, незважаючи на її постійні корупційні земельні скандали, обурення жителів громади на її неправомірні дії», – каже Андрій Філімонов.

Тому, громада села Хотин Березнівського району звертається з відкритим листом до правоохоронних органів та просить про допомогу з метою перевірки діяльністі депутатів та посадових осіб Прислуцької сільської ради про незаконне вилучення земельних ділянок, що обліковуються згідно земельно-кадастрової документації та погосподарських книг за громадянами територіальної громади Прислуцької сільської ради та просить захистити їх конституційне право на землю.

До слова, ТОВ «Березне-землемір» вважають близькою, до звільненого у вересні цього року президентом Володимиром Зеленським колишнього голови Березнівської РДА Віталія Люшина. До призначення на посаду керівника району він там офіційно працював технічним директором. Хоча, наші джерела кажуть, що насправді власником підприємства є саме екс-очільник району.