СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 23:28

ДАБІ дає «зелене світло» модернізації закладів освіти на Рівненщині

Модернізація вже існуючої мережі закладів освіти, створення комфортних умов навчання для дітей залишається важливим завданням держави та органів місцевої влади. Зі свого боку Держархбудінспекція налаштована максимально сприяти реалізації відповідних проєктів.

На цьому наголосив в.о. Голови ДАБІ Олександр Строкач:

«На наступний рік Урядом поставлено ціль – будівництво значної кількості нових дитячих садків та шкіл, що має вирішити питання з дефіцитом навчальних місць в населених пунктах. Є розуміння, що ДАБІ повинна стати партнером замовників будівництва в зазначеному питанні, забезпечити їх необхідним консультаційним супроводом, а також оперативно давати старт таким проєктам. Водночас сьогодні приділяється значна увага підтриманню в належному стані вже наявної мережі закладів освіти».

Так, починаючи з жовтня Державною архітектурно-будівельною інспекцією України видано низку дозволів на здійснення робіт в закладах освіти на Рівненщині.

Зокрема, видано дозвіл на проведення капітального ремонту у Рівненському навчально-виховному комплексі загальноосвітньої школи спеціалізованої спортивної школи № 26, де будуть проведені заходи з утеплення.

Також замовник будівництва отримав дозвіл на здійснення капітального ремонту внутрішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій в Острозькій загальноосвітній школі № 1, що знаходиться на площі Декабристів, 6а в м. Острог Рівненської області.