СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:31

Бізнес-проекти промисловців Рівненщини можуть отримати фінансову підтримку

Як отримати кошти на власну справу, презентували під час ІІ Українського індустріального тижня у Рівному.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

«Зараз в Рівненській області реалізується програма підтримки середнього та малого підприємництва. Вже другий рік з обласного бюджету виділяються кошти, які спрямовуються на часткове відшкодування відсотків банківських позик, які взяли бізнесмени на розширення свого виробництва. Таку підтримку отримали вже близько 40 підприємців», – розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

Таким механізмом підтримки вже скористалося рівненське підприємство «Віліс». Це сімейне підприємство, яке працює на ринку 23 роки. Це один з найбільших виробників макаронних виробів та яблучного повидла у Західній Україні. Продукція користується попитом не лише у нас, а й близько у 10-ти країнах світу.

«Наш проект підтримали з обласного бюджету. Ми купували італійське обладнання для лінії з виробництва макаронної продукції і побудували завод, який відповідає усім нормам міжнародних стандартів. У нас є власна акредитована лабораторія, ми користуємося сировиною найвищої якості. На розширення виробництва ми брали кредитні кошти. Ми подали заявку на часткове відшкодування відсотків. І дуже приємно, що в рамках обласної програми нам погасили 42 000 гривень», – розповіла проєктний менеджер підприємства «Віліс» Ірина Плісецька.

Вона додала, що в планах – масштабування виробництва та вихід на нові міжнародні ринки. Адже харчове підприємство добре конкурує з іноземними виробниками. Його продукцію можна знайти й на батьківщині пасти – Італії, а також серед продуктів для військовослужбовців НАТО.

Фінансування обласної програми підтримки середнього та малого підприємництва планують продовжити в наступному році.