СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 9:20

У Рівному підприємцям розкажуть про бізнес-можливості Євросоюзу

Завтра, 14 листопада у Рівному Представництво ЄС в Україні розповість про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу» відбудеться у Рівненському Центрі розвитку місцевого самоврядування (м.Рівне, вул. Кавказька, 2, 4-й поверх).

Початок – 14.00.

До участі запрошуються підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Основні теми семінару:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу.
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network).
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами.

Головні експерти заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади.
  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України та інші.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz-seminar2019