СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 4:14

Дубенські депутати звернулися до Зеленського щодо будівництва басейну

Дубенська міська рада просить сприяння у вирішенні питання подальшого фінансування реконструкції басейну ЗОШ І-ІІІ ст. №7 та відновлення робіт на даному об’єкті.

Відповідне звернення до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, голови Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля, голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, народного депутата України Олександра Аліксійчука було схвалене 8 листопада на засіданні чергової сесії міської ради.

Адже станом на 6 листопада цього року фінансування реконструкції даного об’єкту Департаментом з питань будівництва та архітектури з невідомих причин припинене. Відповідно, будівельні роботи не проводяться.

«Дубенська міська рада вкрай стурбована ситуацією, що склалась на об’єкті «Реконструкція басейну ЗОШ І-ІІІ ст. №7 по пров. Шкільному, 2 в м. Дубно Рівненської області». В результаті таких дій будівля басейну, що примикає до школи, залишилась розкрита. У разі відсутності подальшого фінансування відбудеться пошкодження несучих стін, чаші басейну, замокання основи фундаментів. Ситуація, яка склалась, загрожує цілісності несучих конструкцій не тільки самого басейну, але і школи, несе загрозу освітньому процесу закладу, а також вплине на температурний режим в основному навчальному корпусі, який через стіну примикає до басейну», – йдеться у прийнятому зверненні.