СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 17:33

У «Епіцентрі» в Рівному бардак (+ФОТО)

У мережі Фейсбук все більше рівнян останніми днями обурюються сервісом у гіпермаркеті «Епіцентр», що на вулиці Макарова.

Сьогодні, своє незадоволення становищем у гіпермаркеті висловила ще одна відвідувачка Світлана Сабанюк, опублікувавши на доказ відповідні фото.

«Обурена. Мабуть, так піклуватися про свій бізнес можуть лиш в Україні. Про комфорт, сервіс, зручності і елементарні умови для покупців хай думають інші. Це про Рівненський Epicentr, який на днях прислав багатообіцяючі смс із закликом завітати до магазину.

Натомість коробки від товарів, бруд, завали будівельних товарів, знищені відділи, залишки продукіії і закриті магазини із квітами, цокольні продвідділи, тощо. Там щось зварюють перед покупцями, там тасують пачки, постійно рухаються автокари..Ніхто нічого не пояснює. Вочевидь, змінився власник мегаторгового будівельного центру, бо навіть вивіска зовні знята»,  – каже рівнянка.

За словами Світлани Сабанюк, на її зауваження щодо бардаку і відсутніх умов для вибору товару, їй пояснили: ремонт звичайний.

«Шановні! Якщо у вас ремонт, то закрийте приміщення і ремонтуйте, бо це взагалі вже повний бардак і безвідповідальність. А може це норма? Управління торгівлі міста Рівного, може поясните хто-небудь?», – зазначила Сабанюк.