СЬОГОДНІ: Четвер, 04.06.2020, 16:15

У Рівного переймають досвід енергоефективності

8-9 листопада у Рівному відбувається другий масштабний міжнародний бізнес-форум «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019».

Родзинкою цього заходу стане відкриття другої, виставково-практичної частини першого в регіоні Центру енергоефективності в НУВГП.

До форуму долучені представники влади та бізнесу всієї України, голови ОСББ Рівного, представники обласних центрів, міст та об’єднаних територіальних громад, а також чимало фахівців у галузі енергозбереження.

В ході дводенного заходу обговорюватимуться енергоефективні проекти та програми для міст, ОСББ, приватного бізнесу, теоретичні та практичні аспекти, енергоаудит тощо.

За даними Держенергоефективності, Рівне посідає перше місце в Україні за показниками запровадження енергоефективних технологій та нвйкращою в Україні динамікою енергомодернізації багатоквартирного житлового фонду міста.

Як нашому місту вдається цього досягати, якою економією у фінансовому еквіваленті та у споживанні газу це відображається та які подальші проекти будуть втілюватися для подальшого зростання енергоефективності міста розповів під час своєї презентації міський голова Рівного Володимир Хомко.