СЬОГОДНІ: Четвер, 04.06.2020, 18:40

Найуспішніший рівненський мотогонщик подякував Муляренку за підтримку

Найвідоміший рівненський спідвейний гонщик Марко Левішин підвів підсумки цьогорічного сезону та подякував усім хто йому допомагав.

Про це він написав у себе на сторінці в Фейсбуці.

«Цей сезон особисто для мене був дуже продуктивним та хорошим. Звісно були злети, та падіння, є декілька змагань які можна виділити: це рівненські змагння, чемпіонат європи SEC 2 травня, де був за крок до потрапляння у наступні етапи змагань також участь у дуже престижних змаганнях під назвою Speedway of Nation, на жаль, вони не були досить результативними для мене, але боротьбу вдалось нав’язати досить сильним спортсменам з інших держав. Середина сезону склалась трішки гірше. Проблеми з технікою, необ’єктивна думка суддів на змаганнях, нерви та емоції грали дуже велику роль під час заїздів, але я в цей час не засмучувався і в перерві між змаганнями ретельно готували техніку з механіками та готувався морально сам. Напевно через зміну поглядів та думок, аналізу попередніх змагань і достатнього накату на кінець сезону починав набирати обороти», – розповів гонщик.

«Цей сезон я можу виділити тим що для себе дізнався багато нового, старався робити менше помилок ніж в минулому сезоні і в деякій мірі в мене це виходило, і це все завдячуючи всім тим хто мене підтримує допомагає мені і нашій невпинній праці з моєю командою», – додав він.

Крім того, Марко Левішин подякував усім, хто підтримував його протягом всього сезону. В першу чергу, це батьки та вболівальники, а також колишній голова ОДА, депутат Рівнеради Олексій Муляренко. Також спортсмен висловив вдячність керівнику «Рівненського міського спортивно-технічного клубу» Сергію Головні, виробнику броньованих протипожежних дверей «Сталь-М» та ін.