СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 7:49

Корецькою РДА на Рівненщині керуватиме екс-начальник обласного управління інфраструктури

Головою Корецької РДА найближчим часом може бути призначено колишнього начальника обласного управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Олександра Сергієнка.

Електронну декларацію на зайняття даної посади майбутній очільник району подав до єдиного державного реєстру сьогодні ввечері, 7 листопада.

Довідково. Сергієнко Олександр Олександрович, 1972 року народження, освіта вища, у 1997 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, отримав кваліфікацію економіста.

З 1 липня 2010 року очолював головне управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненської облдержадміністрації. У лютому 2013 року призначений на посаду начальника управління інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації.

В лютому 2015 року тодішнім головою Рівненської ОДА Віталієм Чугунніковим звільнений із посади внаслідок службового розслідування пов’язаного із підозрою у корупції.

До слова, Олександр Сергієнко вже керував Корецькою РДА на початку 2000-х років, і змушений був покинути посаду внаслідок помаранчевої революції.