СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 11:03

Шпанівська ОТГ: Рівнерада прийняла неконституційне рішення

Шпанівська сільська рада категорично не погоджується з рішенням Рівненської міської ради від 24 жовтня цього року «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг» та вважає дане рішення неконституційним, політичним та таким що дискримінує осіб за територіальною приналежністю.

Відповідно з січня 2020 року всі діти, які відвідують міські школи, садочки та гуртки без міської прописки, змушені платити за себе не малі кошти, для прикладу на місяць за одного учня в музичній школі оплата становить 1846,00 грн., в дошкільному навчальному закладі – 1623,67 грн. і це при тому, що держава забезпечує доступну і безоплатну освіту всім не залежно від місця проживання (ст. 53 Конституції України). Здійснювати оплату за освітні та медичні послуги також може сільська рада уклавши відповідний договір з Рівненською міською радаю в термін до 23 листопада 2019 року.

З метою захисту прав та законних інтересів осіб, які не зареєстровані в місті Рівному на здобуття безплатної освіти в бюджетних закладах освіти міста до Рівненської міської ради скеровано запит про надання доступу до публічної інформації та лист про зупинення з подальшим скасуванням рішення Рівненської міської ради №6750 від 24.10.2019 року «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг».