СЬОГОДНІ: Вівторок, 30.11.2021, 18:08

«Криза цінностей стала нашим спільним випробуванням» – Світлана Богатирчук-Кривко у Раді Європи

Криза цінностей стала нашим спільним випробуванням. Тому наступні 70 років існування Ради Європи повинні повернути нас до базових її принципів – захист прав людини і свобод своїх громадян. Із такими словами звернулась заступниця голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко під час церемонії з нагоди 70-річчя створення РЄ під час пленарного засідання Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі.

«Ситуація в ПАРЕ викликала глибоке розчарування жителів України. Тому ми повинні зробити правильні висновки, щоб не повторювати таких помилок у майбутньому. Фундамент Ради Європи повинен вистояти заради демократії і свободи слова для майбутніх поколінь», – наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.

Вона переконана, що наступні 70 років фундаментом розвитку РЄ має стати Концепція демократичної безпеки, яка повинна реалізувати принципи, закладені в Європейській Хартії прав людини і Європейській хартії місцевого самоврядування. Без демократичних цінностей Європа не може бути стабільною!

«Політична свобода і справедливість нероздільні з економічною. Усі ми, будучи у різних політичних групах, країн чи організацій – повинні бути єдиними у прагненні до демократії та принципів Європейській хартії місцевого самоврядування – як єдиний голос місцевих і регіональних влад Ради Європи», – звернулась Світлана Богатирчук-Кривко до присутніх.

Нагадаємо з 2018 року Світлана Богатирчук-Кривко є Президентом політгрупи «Європейська група консерваторів та реформаторів» у Раді Європи.