СЬОГОДНІ: Четвер, 23.09.2021, 15:42

У Вараші без додаткового фінансування залишилися освітяни та працівники соцсфери

25 жовтня цього року, розпочалося пленарне засідання 36 сесії Вараської міської ради. На розгляд депутатів було винесено близько 100 проектів рішень, за кожним з яких – важливі питання життєдіяльності міста. Однак, опрацьовано було того дня лише 12 питань порядку денного.

Вчора, 30 жовтня відбулося продовження 36 сесії Вараської міської ради.

Розпочали засідання з повернення до розгляду проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 15.10.2015 № 2198 «Про затвердження Програми благоустрою міста Вараш на 2016 – 2020 роки»».

Заплановані зміни передбачали виділення коштів на ремонт скейт-парку та придбання ще одного комунального автобусу за кошти міського бюджету.

Оскільки декілька депутатів виступали категорично проти придбання автобусу, розгляд даного питання затягнувся на декілька годин. Питання щодо виділення коштів на ремонт скейт-парку та придбання комунального автобусу декілька разів повторно виносили на голосування.

В процесі обговорення частина депутатів змінили свою думку і таки проголосували за фінансування цих проектів. Однак, на думку 8 депутатів не вплинули ні прохання дітей, які прийшли на сесію просити виділення коштів на ремонт скейт-парку, ані виступи пенсіонерів, які прийшли на засідання, аби обґрунтувати нагальну потребу у придбанні для міста ще одного комунального автобусу.

Не проголосували депутати:

Степан ЖДАНЮК, Людмила ВЕРЕШКО, Ксенія БУДЬ, Сергій ШАРАПОВ, Анатолій КНІОВЕЦЬ, Павло ПАН, Дмитро ЮЩУК та Наталія ПЕТРОВИЧ.

Після тривалого обговорення, перемовин і перерв, з’ясувалося, що голосів не вистачило й для прийняття проекту рішення «Про внесення змін до бюджету міста Вараш на 2019 рік» в цілому.

Не проголосували за «бюджет» депутати:

Степан ЖДАНЮК, Людмила ВЕРЕШКО, Дмитро ЮЩУК, Наталія ГРОХОЛЬСЬКА, Анатолій КНІОВЕЦЬ та Наталія ПЕТРОВИЧ.

А це означає, що невиділеними залишилися не лише кошти на ремонт скейт-парку та придбання муніципального автобусу – без додаткового фінансування народні обранці залишили ще й освіту, комунальну та соціальну сфери.

Для прийняття рішення «Про списання житлового фонду, яке знаходиться на балансі КМКП» також не вистачило голосів. Йшлося про списання багатоквартирних житлових будинків міста з балансового обліку Кузнецовського міського комунального підприємства у відповідності та у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

Однак, оскільки за цей проект рішення не проголосували 7 депутатів, рішення про списання прийнято не було.

Розглянувши ще декілька проектів, що стосувалися освітньої галузі, депутати пішли на перерву.

Продовження 36 сесії Вараської міської ради відбудеться, орієнтовно, вже наступного тижня.