СЬОГОДНІ: Четвер, 23.09.2021, 13:57

На Рівненщині за підтримки американців відкрили майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби

Сьогодні, 30 жовтня в селі Вельбівно Острозького району на базі ТОВ «Лебідь Агро» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» відбулось відкриття майданчику для відгодівлі великої рогатої худоби.

У заході взяли участь представники громади, фермерських господарств, проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

З вітальним словом виступили директор ТОВ «Лебідь Агро» Дмитро Лебідь, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надія Переходько, в.о. голови Острозької райдержадміністрації Людмила Козак, керівник проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Кірк Реймер.

В рамках даного заходу відбулись дві навчальні сесії на теми: «Використання сперми м’ясних гібридних бугаїв на молочному поголів’ї, як спосіб управління ринковими ризиками» та «Кооперація виробників у вирощуванні якісної яловичини».

Проект по створенню відгодівельного комплексу передбачає утримання 1000 голів великої рогатої худоби м’ясних порід. Молодняк ВРХ планується отримувати шляхом штучного осіменіння корів спермою м’ясних гібридних бугаїв в особистих селянських господарствах. Реалізація даного проекту сприятиме створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень від сплати податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, нарощуванню виробництва м’яса.