СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 23:10

В «Рівнетеплоенерго» розповіли, до кого звертатися рівнянам якщо холодні батареї

Станом на ранок, 29 жовтня, у Рівному підключені 100% котелень ТОВ «Рівнетеплоенерго». Теплоносій подається до усіх житлових будинків та до об’єктів соціальної сфери.

У теплопостачальному підприємстві кажуть, що якщо у вашій оселі батареї холодні – звертайтеся до старшого по будинку, ОСББ, управлінської компанії. Відсутність тепла може бути зумовлена як технічними проблемами у внутрішньобудинковій мережі, так і перекритим вентилем на самому будинку – наприклад, із метою економії. Наразі у багатьох будинках спостерігається саме така ситуація, тому котельні працюють із мінімальним навантаженням (що не дуже добре для теплопостачальника).

У ТОВ «Рівнетеплоенерго» наголошують, що компанія відповідає за подачу теплоносія виключно до лічильника обліку тепла на будинку.

Лише у трьох будинках міста, котрі уклали з компанією договори на обслуговування внутрішніх мереж, «Рівнетеплоенерго» відповідає за подачу тепла до кожної батареї у кожній квартирі. Це Князя Романа, 1; Гагаріна, 65 та Гайдамацька, 8. Все.

«В решті будинків внутрішні мережі обслуговують інші компанії, яким ви за це сплачуєте і з яких маєте питати», – кажуть у компанії.