СЬОГОДНІ: Середа, 08.07.2020, 3:34

Стало відомо, про що говорили рівненські нардепи від «Слуги народу» під час вчорашньої зустрічі із Зеленським

Учора, 28 жовтня в Києві відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського із нардепами фракції партії «Слуга народу». Участь в ній взяли і народні обранці від Рівненщини.

Як розповіло джерело «Рівненських новин» рівненські «Слуги народу» під час зустрічі обурювалися кадровою політикою нового голови ОДА на Рівненщині.

Окремі мажоритарники від області, звернувшись до заступника голови Офісу президента Сергія Трофимова, який теж був присутній на засіданні фракції, і який відповідає за регіональну політику, обурювалися тим, що жодні їхні кадрові пропозиції керівництвом області не приймаються.

Нагадаємо, що голів РДА на Рівненщині наразі відбирають за програмою «LIFT», яка спрямована на пошук тих управлінців, які будуть в змозі робити зміни в області та країні. Судячи з усього, народні обранці хотіли йти іншим шляхом, і отримати свою квоту на призначення у владу шляхом кулуарних переговорів.

Додамо, що народними депутатами від Рівненщини у фракції «Слуга народу» є Дмитро Соломчук, Олександр Аліксійчук, Олександр Ковальчук, Олександр Салійчук, Роман Іванісов та Сергій Литвиненко.