СЬОГОДНІ: Четвер, 06.08.2020, 10:52

На Рівненщині медицина катастроф на грані катастрофи – нардеп (+ФОТО)

Сьогодні, помічники народного депутата Дмитра Соломчука поспілкувалися із колективом Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Ситуація там, за словами представників народного обранця, м’яко кажучи, катастрофічна.

Як розповіли медики, нині в області на обліку перебуває 150 авто, але цілодобово виїзждає лише 92. Тому що багато «швидких» технічно несправні. Не вистачає машин швидкої й у Рівному. Сьогодні працює лише 14 бригад, при потребі у 24 (за нормами 1 авто має обслуговувати 10 тисяч людей). Кожен автомобіль має двічі на рік проходити СТО, але цього не відбувається. У машинах не працюють сирени, не ремонтуються мотори, ходові.

Проблема із каретами швидкої далеко не єдина. Працівники в один голос кричать про нестачу коштів на зарплату, розбиту дорогу біля приміщення станції, стару форму, не облаштовані навчальні класи для підвищення кваліфікації лікарів швидкої.

Але, наголошує колектив, головний лікар, представник ВО «Свобода» Андрій Бортнік всіма цими проблемами не надто переймається. На контакт з людьми не йде. Не було його і на цих зборах.

Наразі помічники нардепа залишили депутатський запит на його ім’я. Також аналогічний запит буде передано й до обласної ради.