СЬОГОДНІ: Четвер, 28.03.2024, 18:38

6-й етап дитячого Кубка області з шахів пройшов на Рівненщині

Вихідними, 26-27 жовтня в Березному відбувся 6 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року. Турнір пройшов за швейцарською системою в 9 турів.

Змагалися юні шахісти з Березнівського району, міст Рівне та Вараш, всього – 31 учасник.

В підсумку з результатом 9 очок з 9 можливих переможцем став Криворучко Микола, 2 місце в Кондратюк Вікторії, 3 місце в Мамонця Дмитра (всі з Рівного).

Кращі юні спортсмени в різноманітних номінаціях нагороджені грамотами та цінними призами. Крім того, всі учасники без винятку отимали заохочувальні солодкі подарунки.

Перші вісімки юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області.

Після 4-х турів лідерство зі 100% результатом захопив Криворучко Микола. В 4 турі він переміг безпосереднього конкурента (Кондратюк Вікторію) в боротьбі за дитячий кубок. В ще одного конкурента (Мамонця Дмитра) «гра не пішла». В 3 і 4 турах він програв Осипенко Максиму та Озімковському Даниїлу і до лідера протягом турніру так і не наблизився. Жереб навіть не звів їх в очній зустрічі. Натомість лідер (Криворучко) тільки перемагав. І заслужено виборов 1 місце.