СЬОГОДНІ: Неділя, 14.08.2022, 7:24

До Острога приїхали близько 200 батьків та їх дітей із п’яти регіонів України

У Національному університеті «Острозька академія» 24 жовтня відбувся традиційний загальноакадемічний День відкритих дверей. Близько двохсот абітурієнтів та їх батьків з Хмельницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської та Київської областей приїхали до Острозької академії.

Абітурієнти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з ректором університету, доктором психологічних наук, професором Ігорем Пасічником:

«Сьогоднішня зустріч для того, аби ви молоді люди зрозуміли сутність явища «Острозька академія». Інтелект та генетичний початок починався від Князів Острозьких та з «Острозької академії». Зараз всі слов’яни навчаються за граматикою Мелетія Смотрицького. Я навів вам два приклади рівня інтелекту, які були закладені тут. Якщо говорити про сучасність, я переступаючи поріг «Острозької академії», сам собі не можу пояснити цей бурхливий, несамовитий розвиток, я можу лише давати гіпотези. У вас буде можливість побачити перлину. Основною метою університету є виховати українського інтлегента на принципах християнської моралі, який залишиться тут і буде будувати державу. Місія Острозької академії здійснити те, що здійснила академія в XV-XVI столітті. Українці потребують провідників, які згуртують населення. Шановні абітурієнти, перша ваша місія, якщо ви будете вступати до «Острозької академії», це не просто отримати диплом в університеті, а впершу чергу присвяти себе служінню державі. Майбутнє за випускниками Острозької академії» − розповів Ігор Пасічник.

Про особливості вступної кампанії, навчального процес та унікальні можливості, що пропонують викладачі та адміністрація університету розповіла помічник ректора з освітнього менеджменту Юлія Харчук. Про студентське дозвілля розповів голова Братства спудеїв, студент магістеріуму Навчально-наукового інституту права ім. І.Малиновського Богдан Михальчук.

Орієнтуватися в університеті школярам допомагали студенти, які координували їх, та проводили індивідуальні консультації.

«День відкритих дверей – чудовий захід, що завжди збирає чимало школярів зі всієї України. Дуже приємно бачити зацікавлені погляди абітурієнтів і чути виважені питання. Помітно, що вони вже приміряють роль спудея ОА і уточнюють дати, предмети та інші нюанси. Бонус дня відкритих дверей, ще й тому, що абітурієнти мали змогу спробувати себе в навчальному процесі. Програма заходу дуже продумана та всеохоплююча, думаю, це дуже корисно проведений час для майбутнього студента» − відзначила студентка та волонтер НаУОА Іванна Бруяка.

Абітурієнти обирали освітню програму, яка їх зацікавила і мали можливість відвідати будь-яке заняття даної спеціальності, аби відчути дух справжнього студентства.

Також для усіх абітурієнтів та батьків були проведені екскурсії по експозиційних залах Національного університету «Острозька академія».