СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 2:51

У Рівному ТРЦ «Екватор» вибачився і знімає біл-борди із рекламою геловіну

ТРЦ «Екватор» у Рівному приніс офіційне вибачення. Біл-борди розклеєні з порушенням закону про рекламу, на рекламних площинах міста вже знімаються.

Про це повідомили на офіційному сайті закладу.

«Ми з великою повагою ставимось до коментарів та зауважень, які надходять до нас у зв’язку із розміщенням анонсу свята Halloween. Нам дійсно дуже шкода, що зображення анонсу сезонного свята у нашому розважальному центрі обурило частину мешканців. Основний посил сюжету планувався як анонс яскравого гриму, який чекає на гостей цієї події. Ні у якому разі ми не мали на меті хоча б якось образити ваші почуття», – кажуть в «Екваторі».

Також у торговому центрі запевняють, що час планування свята орієнтувалися на досвід країн, де подібні свята як Halloween були започатковані і активно святкуються багато років.

«Взявши до уваги звернення з приводу двозначності розміщеної рекламної кампанії, ми прийняли негайне рішення про зміну сюжетів. На даний момент відбувається заміна зображення на всіх конструкціях. ТРЦ «Екватор» приносить вибачення перед мешканцями міста за сюжети, які могли хоч якось образити або бути своєрідно сприйнятими», – зазначили у торговому центрі.