СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 3:00

На Рівненщині керівники шкіл та дитячих садочків пройшли навчання в ДСНС

Рятувальники провели навчально-консультаційний семінар з керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Вараської міської ОТГ.

З метою забезпечення пожежної безпеки в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період 2019-2020 років на території населених пунктів та на підконтрольних об’єктах Рівненської області та виконання Заходів щодо попередження виникнення пожеж на території області в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період 2019-2020 років, які затверджені заступником голови Рівненської облдержадміністрації Ігорем Тимошенко, 22 жовтня на базі управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради працівниками Вараського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області проведено семінар-нараду з керівниками загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Вараської міської об’єднаної територіальної громади.

Першочерговим завданням проведення даної наради було убезпечення життя та здоров’я дітей, працівників закладів освіти у разі виникнення надзвичайних ситуацій, в тому числі пожеж.

Провідний інспектор Вараського міського сектору капітан служби цивільного захисту Ігор Шевчук наголосив на необхідності виховання у дітей навичок культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі дотримання основних вимог пожежної безпеки, а також звернув увагу присутніх на те, що у закладах освіти повинна бути постійна справність інженерних систем протипожежного захисту, забезпеченість та вчасне технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння, справність систем зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання, відповідність нормативним вимогам евакуаційних шляхів тощо. Було озвучено й інформацію про стан з пожежами та загибеллю людей (дітей) на пожежах протягом 2019 року на території Рівненської області.

На завершення рятувальники подякували освітянам за роботу, яку вони приділяють для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на підконтрольних об’єктах.