СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 18:41

Коломойський вважає, що Зеленський набрав собі у команду «дебілів» та «покидьків»

Олігарх Ігор Коломойський вважає, що міністр розвитку економіки Тимофій Милованов повинен негайно написати заяву про відставку.

Про це він заявив в інтерв’ю НВ, коментуючи заяву Милованова про те, що скандальний номер «Кварталу 95» може негативно вплинути на інвестиційний клімат в Україні.

«Я вважаю, що після такої заяви міністр економіки повинен негайно написати заяву про відставку, тому що це говорить про його рівень як міністра. Іншого слова як «дебіл» для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні – дебіл», – сказав Коломойський.

Він вважає, що на інвестиційний клімат в країні не може вплинути номер в розважальній передачі.

«Я вважаю, що у нас інвестклімату взагалі немає! І значить Україні не потрібно давати нічого ні МВФ, ні іншим. І я більш ніж упевнений, що нам більше нічого і не дадуть, що це все порожні старання. Досить міністру Милованову ходити з простягнутою рукою, всі ці старання, досить витрачати казенні гроші, щоб їздити великими делегаціями в США», – додав олігарх.

Коломойський також не обійшов стороною міністра культури України Володимира Бородянського.

«Він (Бородянський – ред.) вибачався перед Гонтаревою. Так ось: нехай краще вибачиться перед усіма постраждалими від Гонтаревої. Крім Коломойського. Тому що коли він вибачається за когось перед Гонтаревою, це означає, що він не дебіл, а покидьок. Нехай він спочатку вибачиться перед громадянами України, які постраждали від дій Гонтаревої і її зграї, перед вкладниками знищених нею банків. і всіма громадянами України, які постраждали від курсу гривні, який замість восьми гривень за долар став 25 грн. Це її пряма заслуга. Тому що реальний курс, який повинен був бути сьогодні в країні, – це на рівні 12 грн/$», – сказав Коломойський.