СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 9:09

Суд узяв під варту військового-контрактника, який до смерті забив мешканця Рівненщини

Рівненський апеляційний суд взяв під варту старшого солдата, підозрюваного в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Про це повідомляє військова прокуратура Західного регіону України.

16 жовтня 2019 року Рівненський апеляційний суд підтримав позицію військової прокуратури Рівненського гарнізону та скасував ухвалу суду першої інстанції про обрання запобіжного заходу військовослужбовцю військової служби за контрактом одного з навчальних закладів України, підозрюваному в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Так, за апеляційною скаргою військової прокуратури суд змінив підозрюваному міру запобіжного заходу – з особистого зобов’язання на тримання під вартою до 1 грудня 2019 року. Одразу в залі судового засідання правопорушника взято під варту.

Зазначимо, що 27 липня 2019 року вказаний старший солдат, будучи на підпитку, під час словесного конфлікту, що виник на ґрунті особистих неприязних відносин, наніс потерпілому – місцевому мешканцю – численні удари по тілу. Своїми діями військовослужбовець спричинив йому умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Процесуальне керівництво у кримінальному проваджені здійснює військова прокуратура Рівненського гарнізону, а досудове розслідування – Зарічненське відділення поліції Варашського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Рівненській області. Слідство триває.