СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 9:03

Давайте не чекати поки мости «стомляться» – у Рівному запустили новий відеочелендж

Будувати і ремонтувати мости й не чекати поки вони остаточно «стомляться», а також актуалізувати важливі проблеми Рівного і працювати над їх вирішенням закликав рівнян відомий бізнесмен Андрій Моніч.

«Для розвитку Рівного критично важливо мати якісну інфраструктуру. Хороші дороги і надійні мости в цьому відіграють ключову роль. Західну і східну частину Рівного з’єднують по суті лише п’ять мостів та залізничний переїзд», – каже Андрій Моніч.

 

За словами бізнесмена зупинка руху хоча б по одному з них – неминуче призводить до транспортного колапсу.

«Тривалі закриття хоча б двох з них – просто паралізує місто. 300 метровий міст на вулиці Соборна найбільший Рівному. Його капітально не ремонтували роками. Його стан жахливий. Що робитимемо ми, рівняни, якщо міст остаточно «стомиться?», – запитує Моніч.

На його думку не потрібно чекати катастрофи, а треба діяти вже.

«Необхідно об’єднати зусилля міської влади, області, народних депутатів, залучати уряди та фінансування з державного бюджету. Провести обстеженням мосту, розробити якісний проект ремонту мосту та оновити його та не допустити повторення сумних історії інших міст», – закликає бізнесмен.

Також, Андрій Моніч пропонує актуалізувати важливі проблеми Рівного та працювати над їх вирішенням.

«Долучайтесь до нашого відеочеленджу, розповідаєте про міські проблеми. Записуйте про це короткі відео та публікуйте їх в мережах з хештегом #CистемніПроблемиРівного», – зазначає Моніч.