СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 4:24

На Рівненщині рятівники ДСНС працювали на території релігійної громади

11 жовтня на території релігійної громади Української Євангельсько-реформованої церкви рятувальники 7-го державного пожежно-рятувального поста смт Степань провели тактико-спеціальні  навчання.

Відповідно до тактичного задуму  в молитовному залі релігійної громади внаслідок короткого замикання відбулось займання комп’ютерної техніки з подальшим поширенням полум’я по всьому молитовному залу. Обслуговуючому персоналу закладу не вдалось загасити пожежу первинними засобами пожежогасіння через густий дим, разом з тим було проведено знеструмлення об’єкта, перекриття газу та евакуацію прихожан.

Особовий склад чергового караулу прибувши до місця умовної пожежі в апарати захисту органів дихання та зору провели розвідку та розпочали гасіння умовної пожежі.

В ході навчань було проведено тренування керівників гасіння пожежі, щодо оцінки обстановки за зовнішнім ознакам, веденню розвідки, визначенню вирішального напрямку оперативних дій, розташування сил та засобів при гасінні пожежі, евакуації людей. Проведено тренування особового складу караулу, щодо злагодженості дій та взаємодії між відділеннями, визначення найбільш безпечних шляхів введення стволів на гасіння та захист. Відпрацьовано взаємодію чергового караулу з адміністрацією об’єкту, щодо організації гасіння пожежі та евакуації матеріальних цінностей.

Проведення тактико спільних навчань є  запорукою злагодженої роботи Служби порятунку при виникненні реальних екстрених ситуацій, та сприяє їх успішній ліквідації з мінімальними матеріальними збитками та не допущенням загибелі і травмування людей.