СЬОГОДНІ: Четвер, 04.06.2020, 16:09

Дії директора міського парку Шевченка визнано неправомірними

Постійнодіюча комісія з питань звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд, розглядаючи депутатське звернення, визнала встановлення та експлуатацію торгового кіоску таким, що не відповідає вимогам чинного законодавства і виконкомом було прийняте відповідне рішення – прибрати його.

Також, розуміючи, що встановлення торгового кіоску навряд чи могло відбутися без певного сприяння було проведено службове розслідування щодо директора парку Андрія Черепанова. За результатами якого визнано неправомірними дії чиновника щодо надання згоди, шляхом укладання договору, на його розміщення біля центрального входу.

Подальшу долю щодо перевищення службових повноважень та притягнення директора міськпарку до дисциплінарної відповідальності вирішуватиме його безпосередній керівник начальник управління культури.

До слова, на земельній ділянці, яка перебуває у постійному користуванні парку, де був встановлений цей кіоск залишився котлован, тому на черговій сесії Рівнеради депутати вимагатимуть від директора парку проявити хоч якусь діяльність та провести благоустрій, особисто засипавши яму.