СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 16:37

12 правопорушень протягом тижня на Рівненщині виявив рибоохоронний патруль

У період з 26 вересня по 2 жовтня цього року державні інспектори рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 12 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, складено вісім протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та чотири – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконний збут водних біоресурсів).

«У порушників вилучено понад 16 кг водних біоресурсів. Накладено штрафів на суму 612 грн. Крім того, вісім справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності» – повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства у Рівненській області Олександр Новак.

Для прикладу, 28 вересня 2019 року під час проведення ярмарки сільськогосподарської продукції біля палацу культури «Хімік» у мікрорайоні Ювілейний виявлено громадянина, який здійснював незаконний продаж риби без належних на це документів..

1 та 2 жовтня в ході рибоохоронної роботи державні інспектори, на «Центральному» ринку м. Рівне, виявили двох громадян, які здійснювали незаконний продаж риби без дозвільних документів. У порушників вилучено понад 6 кг водних біоресурсів.

На осіб складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи направлено до міського суду для притягнення правопорушників до відповідальності.

В Управлінні Держрибагентства у Рівненській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 54 50 390. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідково. Нагадуємо, що порушення згідно з порядком збуту водних біоресурсів тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з можливою конфіскацією водних біоресурсів. Якщо ж такі дії вчинені щодо об’єктів, занесених до Червоної книги України, або таких, що перебували на території природно-заповідного фонду, то розмір штрафу сягає від 1 700 до 4 250 грн.