СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 7:28

На Рівненщині виявили тіньову АЗС – Управління Держпраці розпочало інспекції

У Рівному та районах тривають рейди мобільних груп з виявлення нелегальних АЗС.

У результаті цих заходів вже призупинено діяльність 135 тіньових автозаправних станцій та пунктів. На деяких з них фахівці Управління Держпраці вбачають ризики використання нелегальних працівників і, відповідно, здійснюють інспекційне відвідування даних суб’єктів господарювання.


Так, розпочато інспекційне відвідування однієї з фірм м. Дубно, де мобільна група зафіксувала факт діяльності нелегальної АЗС.

Суб’єкту господарювання направлено вимогу про надання документів, необхідних для інспекційного відвідування. Захід контролю триває.

Водночас в області проводиться активна роз’яснювальна робота. Багато суб’єктів господарювання, які мали тіньові АЗС, заявили про намір їх виведення у правове поле. Документи, необхідні для ідентифікації АЗС, які є об’єктом підвищеної небезпеки, надходять до Управління Держпраці у Рівненській області.

Нагадаємо, що мобільні групи створені за дорученням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.09.2019 року щодо недопущення незаконної діяльності з обігу нафтопродуктів на території Рівненської області. До їх складу входять представники обласних територіальних органів: Управління Держпраці, Головного управління Національної поліції, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держпродспоживслужби.