СЬОГОДНІ: Неділя, 19.09.2021, 8:31

Юрій Полюхович взяв участь у міжнародній конференції KYIV TECH HUB

Передові стартапи українських вишів долучилися до міжнародної конференції KYIV TECH HUB, яка є одним з ефективних майданчиків для пошуку іноземних інвесторів. Вона відбулася сьогодні, 3 жовтня 2019 року, в Києві за польсько-української ініціативи Startup Bridge.

“Цей майданчик було створено, зокрема, для посилення співпраці між Україною та Польщею. Тут молоді й талановиті інноватори можуть проявити себе та отримати можливості для розвитку своїх ідей”, – зазначив під час відкриття конференції перший заступник Міністра освіти і науки України Юрій Полюхович.

Так, учасники мали змогу представити свої проєкти польським венчурним фондам, а також приватним й державним організаціям, відповідальним за грантове фінансування.

Участь у KYIV TECH HUB серед інших взяли цьогорічні фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій. Так, команда бізнес-інноваційного центру Львівської політехніки представила свій проєкт Plerdy – багатофункціональне рішення для поліпшення конверсії на сайтах. Перевагою розробки є великий набір інструментів, який дозволяє в онлайнрежимі змінювати сайт.

Інші фіналісти – команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили – демонстрували додаток HomeMappy. Він допоможе людям з вадами зору або інвалідністю легше знаходити потрібні речі в приміщеннях. Використовуючи камеру на пристрої, цей додаток розпізнає предмети та через голосовий супровід орієнтує власника в просторі.