СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 16:26

Порошенко дає за Гонтарєву три мільйони гривень

Три мільйони гривень виплатить п’ятий президент України Петро Порошенко тому, хто надасть достовірну інформацію про замовника та виконавців про замахи на життя та майно Валерії Гонтарєвої. 

Про це екс-очільник держави повідомив у себе на сторінці в мережі Фейсбук.

«Днями вже ділився враженнями від спілкування з Валерією Гонтарєвою у Лондоні. ДТП, підпал машини й будинку – це помста за її мужні і сильні реформаторські кроки на посаді Голови НБУ. Повадки її ворогів інакше, як бандитськими, і не назвеш. Недруги Гонтарєвої нині в фаворі. Думають, ніби Бога за бороду схопили. І впевнені, що сховають кінці у воду.

Щоби не дати не дуже активному слідству жодного шансу на бездіяльність, прийняв рішення призначити винагороду до трьох мільйонів гривень. Це – тим, хто надасть достовірну інформацію про замовника та виконавців про замахи на життя та майно Валерії Гонтарєвої, яка дозволить притягнути винних до відповідальності», – зазначив Петро Порошенко.

За словами п’ятого президента України коло осіб, на які падають підозри, не таке вже й широке.

«Пальцем тикнеш – і попадеш. Але дуже важливо в легальний спосіб встановити і покарати злочинців. Щоби усе було за законом», – підкреслив Порошенко.