СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 9:46

Хто завтра стартуватиме у Рівному на міжнародних змаганнях зі спідвею?

Лідери клубів І-ї та ІІ-ї Польських Ліг завітають на заключну гонку спідвейного сезону в Рівному, завтра 29 вересня. Боротьба на доріжці обіцяє бути напруженою.

Участь у гонці братимуть відомі майстри гаревих перегонів, а саме: Кястас Пуоджукс та Олег Михайлов (обидва представляють клуб «Локомотив» з Даугавпілса (Латвія) у І-й Польській Лізі), улюбленець рівнян, діючий гонщик та тренер Станіслав Бужа («Ванда» з Кракова (Польща), ІІ-а Польська Ліга), дворазовий чемпіон Польщі серед юніорів, призер комнадних чемпіонатів Європи та світу у складі збірної Польщі серед юніорів Даніель Качмарек (представник «Унії» з Тарнува у І-й Польській Лізі), який беззаперечно може стати зіркою турніру.

Також, планується участь польських спортсменів Патріка Войдила («Спарта» Вроцлав (Польща), Польська Екстраліга), Бартеко Ковальські, Томаш Орват та Павел Месьонц, а також латвійців Даніїла Колодінскі та Річардса Ансвіесуліса.

Серед українців мають стартувати Марко Левішин (нагадаємо, що Марко посів 7-ме місце у фіналі особистого чемпіонату Європи U21 у Рівному), Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Андрій Кобрін, Назар Федорчук,  Андрій Розалюк та найсильніший гонщик України Андрій Карпов.

Нагадаємо, що змагання проходитимуть за кубковою системою: 12 заїздів + 2 півфінали + Великий Фінал.

Отож, 29 вересня, місто Рівне, стадіон «Мототрек», змагання на «Кубок закриття сезону». Початок о 16.00 год. Вартість квитків – 120 грн. – дорослий, 60 грн. – дитячий (віком від 6 до 12 років).