СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 22:27

У рамках всеукраїнського туру Рівне відвідає відомий party-гурт «DILEMMA»

Новатори та революціонери сучасної української музики – відомий party-гурт «DILEMMA» відвідає місто Рівне в рамках всеукраїнського туру та презентації нового альбому #SHALENII!

Гурт «Прорив року» за версією всеукраїнської премії «Золота Жар-Птиця» , їх виступ на національному відборі на «Євробачення» з запальним треком «На паті» є найнезабутнішим з усіх конкурсантів, а їх відео-роботи «Камікадзе», «Майлав» та «Тілом тряси» набирають мільйони переглядів на youtube!

Нещодавно відбувся реліз ще одного кліпу «DILEMMA» – «Шаленій», містичного та сексуального екшну, який був знятий у справжній покинутій київській лікарні. У кадрі артисти дуже натурально перетворилися на лікарів та пацієнта, а глядачі розцінили це як абсолютно нетипову для українського шоу-бізнеса відео-роботу.

«Глядач дивується, тільки від того, коли потрапляє на наш концерт, через 3 пісні – все! Він під кайфом, під суперпозитивним, танцювальним, вибуховим кайфом. Хіба не так повинно бути на концертах гурту, який виконує розважальні пісні ? Глядач повинен отримати насолоду і запам’ятати цей концерт надовго, і самий що не на є правильний спосіб так зробити – це увірватися з усіма руками і ногами в нашу хвилю на концерті, якщо ти так зробив – все! Ти приречений на незабутній концерт!» – каже фронтмен гурту DILEMMA Джей Бардаченко.

Гурт вже встиг проїхати багато міст України з презентацією альбому та шаленими концертами , наступна зупинка – м. Рівне , 2 листопада, клуб «Лагуна»! Приходь, бо незабутнє паті чекає саме на тебе!

Квитки на kontramarka.ua та у касах міста.