СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 22:45

Разом із Зеленським до США літав нардеп від Рівненщини (+ФОТО)

Народний депутат України від партії «Слуга народу», що обраний у 153-му виборчому окрузі на Рівненщині, член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Роман Іванісов з 25 по 27 вересня перебував з робочим візитом у США. 

Нагадаємо, що у ці ж дні, в США з робочим візитом перебував президент України Володимир Зеленський.

Першою у програмі візиту стала зустріч з представниками Американо-української ділової ради. Іванісова і ще 5-х колег по антикорупційному комітету запросили як представників нового українського парламенту.

Другою у програмі візиту стала зустріч з сенатором-демократом Крісом Мерфі, під час якої було обговорено антикорупційну політику та підтримку України з боку США.

У перервах між зустрічами Іванісов досліджував будівлю Конгресу США, робив селфі і читав новини з України.

Слідом за Конгресом нардеп з Рівненщини та українська делегація відвідали Держдепартамент США. Тут у них відбулася зустріч із директором бюро Східної Європи Бредлі Фреденом та співробітницею бюро з українських питань Алезією Сурін.

Важливі законопроекти, що стосуються перезавантаження антикорупційних органів в Україні Роман Іванісов обговорив під час зустрічі із республіканцем з Пенсільванії Браяном Фітцпатріком.

Також нардеп відвідав офіс американського аналітичного центру «Atlantic Council».

Та скуштував славетних мангеттенських хот-догів.