СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 23:51

На Рівненську АЕС прибули угорські фахівці

На Рівненську АЕС прибули фахівці компанії «EVIG-ENGINEERING Co. Ltd.» (Угорщина) для здійснення авторського нагляду робіт, пов’язаних з технічним переоснащенням машини перевантажувальної на енергоблоці №4 в рамках поточного планово-попереджувального ремонту.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Супровід модернізації іноземними фахівцями здійснюється відповідно до реалізації заходу «Технічне переоснащення системи перевантажування та транспортування палива для впровадження технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом компанії «Holtec International».

Для впровадження технології поводження з відпрацьованим ядерним паливом компанії «Holtec International» необхідно виконати постачання обладнання, монтажні роботи, пусконалагоджувальні роботи машини перевантажувальної МПС-В-1000Р4-3-У4.2 та провести попередні випробування модифікованої МП.

Фахівцями дільниці палива та перевантаження ЦРТР ЕРП під авторським наглядом представників угорської компанії «EVIG-ENGINEERING Co. Ltd.» заплановано виконати чималий обсяг робіт.

За словами рівненських атомників, на даний момент на проммайданчику електростанції завершено демонтаж старого обладнання та здійснюється монтаж нового комплекту обладнання для технічного переоснащення МП. На черзі – програмно-технічний комплекс: налаштування програмного забезпечення та випробування МП в цілому. Роботи з модернізації МП триватимуть до середини жовтня.