СЬОГОДНІ: Неділя, 20.09.2020, 1:25

Про що Віталій Коваль домовився із головами ОТГ Рівненщини?

Керівник Рівненської ОДА Віталій Коваль щомісяця зустрічатиметься із головами ОТГ у рамках роботи координаційної ради.

Про це очільник Рівненщини сьогодні домовився із керівниками громад під час першої спільної зустрічі.

«Щомісяця ми будемо зустрічатися у такому форматі і я особисто контролюватиму діяльність цієї ради. Це буде діалог. Між нами не має бути деструктиву. Навпаки, нам потрібно разом підхопити зміни, які відбуваються в державі і рухатися далі», – звернувся до голів ОТГ Віталій Коваль.

За словами голови ОДА, між керівництвом області та кожною ОТГ має бути тісна взаємодія. Інакше очільники окремих громад опиняються перед спокусою перетворити ввірені їм території на власні «князівства». А це ставить під сумнів всю суть децентралізації влади. Разом з тим, необхідно конструктивно завершити процес об‘єднання громад, збудувати сильні та незалежні ОТГ.

Голови ОТГ підтримали створення координаційної ради, а також запропонували включати представників від громад в комісії та робочі групи при ОДА різних напрямків.

«Нам важливо знати, які програми, проекти реалізуються в області, щоб брати активну у них участь», – наголосив керівник асоціації ОТГ, голова Бугринської громади Сергій Пилипчук.

Під час зустрічі обговорили питання розподілу фінансування, використання інфраструктурної субвенції, ремонту доріг та їх експлуатаційного утримання тощо.