СЬОГОДНІ: Середа, 29.06.2022, 9:08

Мешканка Рівненщини виборола бронзу на наймасштабнішому Чемпіонаті України з перукарства

Переможною стала участь слухачки Млинівського навчального відділення РЦПТО ДСЗ за професією «Перукар (перукар-модельєр)» Оксани Зінкевич у ХХІІ Чемпіонаті України Спілки перукарів України.  

Щорічний перукарський захід відбувався у Києві 19 – 20 вересня в рамках Міжнародної виставки «Inter CHARM –Україна» та став наймасштабнішою подією року у вітчизняній б’юті індустрії. За кількістю учасників Чемпіонату вже встановлено офіційний рекорд України.

Змагання перукарів відбувалися надзвичайно насичено, емоційно та цікаво, а розмаїття краси та фантазії від учасників просто «зашкалювало».

Загалом, від РЦПТО до Києва поїхали троє слухачів – Зінкевич Оксана, Кравчук Вікторія та Трохимюк Анжела.

Рівнянки взяли участь у номінації «Сучасна салонна зачіска». Робота мала вкластися у 50 хвилин. Професійне журі оцінювало результати за формою, силуетом, чистотою виконання, цілісністю і гармонійністю образу. Дівчата впевнено працювали, виклалися «на всі 100», про що свідчать чудові професійні образи.

До слова, макіяж, одяг, аксесуари моделей підбирали гуртом, із майстром. І, як результат, – старанність та наполегливість, якісна, чиста робота, максимальна відповідність вимогам конкурсу привели Оксану Зінкевич до бажаної перемоги: 3-тє місце та бронзова медаль.