СЬОГОДНІ: Неділя, 28.11.2021, 22:18

У Рівному хочуть реалізувати проекти з порятунку життя

До 1 жовтня у Рівному триває голосування за проекти у рамках Громадського бюджету. Кожен рівнянин має можливість підтримати 3 великих і 3 малих проекти.

Серед проектів, які пропонуються є і ті, які у разі їх реалізації допоможуть рятувати людські життя. Їх авторами є рівненський лікар, керівник ГО «Центр порятунку життя» Андрій Стахнюк та керівниця громадської організації «Рівне-Такмед» Тетяна Воронцова.

Зокрема, медики просять підтримати:

Проект «Створення центру навчання домедичної допомоги (симуляційної медицини) у Рівному», який спрямований на поширення інформації про невідкладні стани, навчання основам надання домедичної допомоги жителів Рівного; покращення навиків взаємодії між мешканцями та працівниками екстреної медичної допомоги.

https://rivne.pb.org.ua/projects/21

Проект «Встановлення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у Рівному», який спрямований на розміщення автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД) у громадських місцях і створення вільного доступу до АЗД для очевидців виникнення невідкладних станів з метою покращення якості надання домедичної допомоги.

https://rivne.pb.org.ua/projects/22

Проект «Створення інсультного центру на базі Рівненської Центральної міської лікарні», який спрямований на створення інсультного центру на базі Рівненської Центральної міської лікарні – створення умов для лікування 100% пацієнтів з інсультом, мешканців Рівного, відповідно до сучасних міжнародних стандартів.

https://rivne.pb.org.ua/projects/55