СЬОГОДНІ: Четвер, 04.06.2020, 18:47

Вокаліст гурту «Бумбокс» презентував у Рівному новий альбом «Таємний код: Рубікон»

Сьогодні, 19 вересня, у Рівному відбулася зустріч вокаліста, саундпродюсера, продюсері культового гурту “Бумбокс” Андрія Хливнюка з журналістами.

Вокаліст гурту розповів про зміни у складі групи та новий альбом “Таємний код: Рубікон”.

“Перша частина нашого альбому – “Таємний код”, вийшла 12 вересня у вигляді електронного релізу, а за два-три місяці ми плануємо випустити другу частину – “Рубікон”. Альбом, записаний в Україні, Франції та США, вперше в історії гурту складається з більше як 11 пісень”, – розповідає Аднрій Хливнюк.

Альбом записувався рік. Такий довгий термін гурт пов’язує з гастролями, втратою та знахідкою нових учасників гурту та значними змінами в особистому житті майже всіх учасників команди. Це справді стало рубіконом.

Альбом “Таємний код” став не лише гостро-ліричним а й соціальним.

Гурт “Бумбокс” відомий своєю проукраїнською позицією, та палкою боротьбою за визволення політ-полонених. Що правда сам Андрій Хливнюк не надає цьому особливого значення, адже вважає це обов’язком кожного українця.

“Нам довелося виступати перед великими світовими політиками, щоб мати змогу розповісти їм про події в Україні та попросити підтримки для наших моряків, які стали заручниками Росії”, – додає вокаліст гурту.

Цікавими були і історії написання пісень. Більшість з них були створені на фоні емоційних зворушень після знайомства з певними людьми.

Однією з таких історій вокаліст поділився з журналістами.

“Ідея пісні “Твій на 100%” виникла після знайомства з дівчинкою, яка розповіла, що вже давно слухає усі наші пісні, і в кожній з них знаходить історію свого життя. Вона мала дорогу людину, якої більше немає на цьому світі. Поділилася історією своїх побачень, і вони справді перепліталися з нашими піснями. Саме так з’явилася ідея написати цю пісню”, – ділиться з журналістами Андрій.

Іще чи мало цікавого було озвучено на цій зустрічі, але головним стало запрошення на концерт гурту, який відбудеться сьогодні, 19 вересня, у Рівному.

В касах МБК аншлах, тож якщо ви не встигнули придбати квитки, то зрадістю повідомляємо графік першої частини туру “Таємний код: Рубікон”:

Рівне – 19 вересня;

Ковель – 20 вересня;

Чернігів – 28 вересня;

Кривий Ріг – 18 жовтня;

Южноукраїнськ – 19 жовтня;

Кропивницький – 20 жовтня;

Кременчук – 25 жовтня;

Запоріжжя – 26 жовтня;

Київ – 9 листопада;

Покровськ – 14 листопада;

Краматорськ – 15 листопада;

Сєвєродонецьк – 16 листопада;

Львів – 21 і 22 листопада;

Харків – 27 листопад;

Полтава – 28 листопада;

Суми – 29 листопада.