СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 16:43

Екс-нардеп із Рівненщини пояснив чому зі скандалом залишив студію столичного телеканалу (+ВІДЕО)

Колишній народний депутат від Рівненщини Сергій Євтушок після запитання ведучої про Ігоря Коломойського пішов з прямого ефіру програми «Вечір з Мирославою Барчук» на телеканалі «Еспресо».

Екс-депутат покинув студію телеканалу після запитання Мирослави Барчук – «Як ви розцінюєте можливість капітуляції держави перед олігархом Коломойським?».

«Я хочу сказати, що я не є прихильником Коломойського. У мене теж дуже багато питань, зокрема в частині Укрнафти. Щоб вас не дратувати, щоб ви не називали мене лукавим, я собі піду», – відповів Сергій Євтушок.

Ведуча, своєю чергою, сказала, що для неї такий вчинок є «свідченням того, що Євтушок боїться говорити про олігарха».

Сьогодні, ж сам Сергій Євтушок прокоментував цей інцидент із ведучою. За його словами, його обурює політика окремих ЗМІ і, відповідно, поведінка деяких журналістів.

«Учора в ефірі Еспресо ми обговорювали підпалення будинку Валерії Гонтаревої та можливих причетних до цього осіб. На превеликий жаль, мої думки щодо цього інциденту відкрито не сприймалися. Натомість, мене намагалися переконати у зворотному, у тому, з чим я не згодний.

Нагадаю, кожен має право висловлювати власні думки і кожен має право бути почутим. Мирослава Барчук звинуватила мене в лукавстві, коли я висловлював свою думку. Вважаю таку поведінку неприпустимою.

Так, до Гонтаревої є багато запитань, як і до Коломойського. Але правоохоронні органи мають розібратися, хто винен, і дати нам чітку відповідь. Переконувати мене в тому, що не доказано, вважаю неприйнятним», – сказав Сергій Євтушок.