СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:07

Рятувальники продовжують ліквідовувати пожежу на сміттєзвалищі поблизу Рівного (+ВІДЕО)

Рятувальники ДСНС продовжують ліквідовувати пожежу на сміттєзвалищі поблизу населеного пункту Бармаки та обласного центру міста Рівне.

З 19:30 більше 20 співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій області із залученням рятувальної спецтехніки намагаються повністю ліквідувати пожежу на сміттєзвалищі.

Станом на 22:10 площа пожежі суттєво зменшилася. Дим від вогню у напрямку Рівного не йде. Жертв та постраждалих не має.

Дуже ускладнює роботу рятувальників сильне задилення. Біля осередку пожежі практично не має чим дихати, тому вогнеборці працюють в апаратах захисту органів дихання та зору.

Також дається в знаки значне пожежне навантаження та велика кількість горючих матеріалів, що є на полігоні побутових відходів. На місці пожежі практично відсутнє водопостачання.

Проте не зважаючі на усі труднощі, рятувальникам вдається тримати ситуацію під контролем та щогодини зменшувати площу пожежі.

Варто додати, що на понеділок заплановане термінове засідання міської комісії ТЕБ та НС щодо розгляду питання забезпечення пожежної безпеки на полігоні побутових відходів з метою недопущення подібних випадків у майбутньому.