СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 11:11

Олександр Данильчук розповів, чому не зустрічає в Україні цьогорічний День фізичної культури та спорту

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук розповів, що зараз він перебуває у головному місті Казахстану, де сьогодні розпочинається грандіозна спортивна подія. З 14-те по 22-ге вересня в Нур-Султані проходитиме кваліфікаційна до Олімпійських Ігор-2020 світова першість з греко-римської боротьби.

Олександр Данильчук там перебуває разом із одним із найсильніших борців світу, депутатом ВР Жаном Беленюком, збірною України та їх тренером Сергієм Андреєвим.

До слова, у цій достойній компанії української збірної – і наш земляк, костопільчанин Віктор Петрик.

«Я завжди кажу: «спорт робить з чоловіка успішну людину!». Перемоги – це наслідок тяжкої наполегливої праці . Успіхи в житті – так само! Але як досвідчений спортсмен, я добре знаю: без удачі медалей не заробиш!

Тому усім, хто живе спортом, хто має високі спортивні амбіції та мрії, – ПЕРЕМАГАЙТЕ! Нехай нагородою за ваш щоденний труд у залі буде солодкий смак перемоги! А нашим хлопцям, які у ці дні тут, в Нур-Султані, боротимуться з найсильнішими борцями світу, бажаю МЕДАЛЕЙ! І нехай Гімн України не змовкає, поки наші прапори майорітимуть над п’єдесталом!», – зазначив очільник облради.

Нагадаємо, що у Чемпіонаті світу братимуть участь близько 100 країн світу, 900 атлетів, місто Нур-Султан відвідають приблизно 10 000 уболівальників і любителів боротьби.