СЬОГОДНІ: Неділя, 09.08.2020, 19:57

Нардеп від Рівненщини звернеться до генпрокуратури, щоб захистити фермерів (+Відео)

Народні депутати збиратимуть інформацію про рейдерські захоплення сільських господарств на території усієї України та займуться реальним захистом фермерів. Таку ініціативу сьогодні започаткував депутат фракції «Слуга Народу» у парламенті Дмитро Соломчук, пише Агро-Центр.

Протягом останніх років було відомо про сотні випадків, коли шляхом перереєстрації, або навіть і силовими методами, у фермерів відбирали господарства. Лобістські організації фермерів навіть організовували власні охоронні структури, щоб хоч якось захистити свою власність. Тему і раніше підіймали у парламенті, але далі дискусій це не заходило:

«Балаканиною займалися усі останні 4 роки, але у більшості випадків самі депутати були задіяні у цих схемах», – заявив Дмитро Соломчук сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Політик пропонує, щоб кожен депутат зібрав інформацію про факти рейдерства у своїх областях та передав у профільний комітет:

«Ми від аграрного комітету підготуємо звернення до генерального прокурора Руслана Рябошапка і обговоримо терміни, у які ці проблеми мають бути вирішені», – запропонував Дмитро Соломчук.