СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 17:27

У Рівному показали як облаштують сквер «На Волі»

Вперше у Рівному проводився відкритий архітектурний конкурс, на якому обирали кращий проект скверу. Зараз це занедбана ділянка біля перетину вулиць Соборної та Петра Дорошенка, недалеко від центру Рівного.

В минулому ця територія належала до передмістя Воля. Саме тому для відновлення історичного контексту та збереження пам’яті про старовинну частину міста пропонується назва майбутнього скверу – «На Волі».

Сьогодні, 10 вересня у «Майстерні міста» відбулася прес-конференція та церемонія нагородження переможців конкурсу, під час якої було показано як виглядатиме майбутній сквер.

Зокрема, перше місце та премію 15 000 грн отримує дніпровець Милостюк Вадим. Саме його проект і втілюватимуть під час облаштування скверу «На Волі».

Друге місце та премію 10 000 грн отримує авторський колектив рівненського архітектурного бюро «Автограф»: Олеся Клічук, Козак Роман, Михалюк Тетяна, Сірочук Віктор. Керівник: Сірочук Ігор.

Третє місце і премію 5 000 грн отримує авторський колектив Янок Владислав (керівник) та Завадська Тетяна. (м. Рівне).

А також журі призначило окремий спеціальний диплом «За найкращу концептуальну містобудівну ідею». Ним відзначили роботу львівського авторського колективу: Матвіїшин Дмитро, Швець Данило. Керівник: Собчук Віктор.